Bodegas Marisol Rubio

Piedad i Jorge, rodzeństwo z tradycyjnej rodziny rolników. Piąte pokolenie winiarzy. Urodzeni pomiędzy winoroślą, drzewami oliwnymi i zbożem, w małym miasteczku Villanueva de Alcardate w Toledo.
Sami o sobie mówią:
Widzieliśmy, jak nasi przodkowie „dawali z siebie wszystko” na polach, sadząc i pielęgnując plony. Jako dzieci pomagaliśmy także w wielu z tych obowiązków, na przykład przy przycinaniu winorośli, zbieraniu oliwek i żniwach. Wszystko to stanowiło część naszego dzieciństwa i dorastania. Świadomi znaczenia solidnego wykształcenia, zdecydowaliśmy się studiować dziennikarstwo i inżynierię przemysłową na Uniwersytecie Carlosa III w Madrycie. Następnie ukończyliśmy studia podyplomowe w Stanach Zjednoczonych i Niemczech.

Wiele naszych historii pochodzi z winnic, które są dla nas wszystkim. Mamy lata dobre i takie, w których wielomiesięczna praca zostaje przerwana przez sezon. Jednak takie jest życie, gdy jesteś w rękach natury. Chwile radości, gdy patrzysz, jak Twoje winogrona i oliwki rozwijają się z tą samą miłością i troską, z jaką zostały stworzone, rekompensują wszystko. A teraz satysfakcja z opracowania wina i oliwy charakteryzującej się ekskluzywnością, delikatną pielęgnacją i naszym całkowitym poświęceniem. Produkty będące efektem wielkiej pracy naszego ojca, Cipriano Garrido, w pracy w rolnictwie, gdzie przez wiele lat przedkładał jakość nad ilość. Życie, które w tych nieoczekiwanych momentach potrafi zniszczyć plony, szybko porwało naszą mamę. Jej radość, zapał i pasja do życia zainspirowały nas do stworzenia marki Marisol Rubio, marki charakteryzującej się wysublimowanym smakiem, wykwintnym smakiem i niepowtarzalnymi aromatami.

Wyświetlanie jednego wyniku