Bodegas Pincerna

BODEGAS PINCERNA
Historia naszej winnicy jest pełna zbiegów okoliczności, a nasza nazwa była przeznaczona dla Pincerna.

Winiarnia Pincerna w León jest związana z rodziną od pokoleń zajmującą się uprawą winorośli. Projekt opiera się na starej winiarni Villacezán w Gordoncillo, należącej do rodziny García Luengos, a ostatnio dołączyła do niej winiarnia Espinosa w Grajal de Campos, wyjątkowym miejscu ogłoszonym BIC (Bien de Interés Cultural), które reprezentuje historyczną stolicę wina.

Wina Pincerna są produkowane w wyjątkowy sposób, z odwagą, kontrolą i zawsze dążąc do jak najmniejszej interwencji, o czym świadczą nasze wina bez siarczynów i organiczne winnice.

Naszą misją jest uchwycenie winnicy w każdej butelce. Bodegas Pincerna to innowacja, odzyskiwanie stuletnich winorośli i idea, że wino powstaje w winnicy, gdzie naprawdę powstaje.

Jak wszystkie wspaniałe historie, PINCERNA narodziła się ze spotkania kilku osób przy kieliszku wina Ci, którzy uważają, że wino jest idealnym napojem łączącym ludzi, którzy wiedzą, jak się dobrze bawić, mają rację. Czterech partnerów tej winiarni w León połączyła miłość do świata wina w tym wspólnym projekcie o nazwie Pincerna, którego siedziba znajduje się w pięknej i historycznej wiosce Grajal de Campos, na ziemiach León. Każdy z partnerów wnosi różne doświadczenia, wiedzę i wartości. Wspólnie postanowili dzielić się swoją pasją i wysiłkiem w cudownym zadaniu tworzenia wyjątkowych win, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się nimi tak samo, jak oni, kiedy je tworzą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2