Spy Valley - Satelite

Lata 90. były w Marlborough czasem odkryć i odwagi. Głęboko w dolinie Waihopai Bryan i Jan Johnson mieli czelność założyć 180 hektarów winnic na terenie uważanym za zbyt twardym, zbyt suchym i zbyt nieurodzajnym dla wina.

Było to przedsięwzięcie, które zaczęło się od pasji do ziemi. Dzięki temu pionierskiemu duchowi powstała jedna z odnoszących największe sukcesy rodzinnych winiarni w Nowej Zelandii, która obecnie uprawia 7 odmian wina i eksportuje je do 35 krajów.

Dziś Spy Valley pozostaje oddana ziemi i ludziom, którzy ją uprawiają – w głębi serca jesteśmy po prostu rolnikami, pielęgnującymi glebę i winorośl, aby pielęgnować złożoność naszego wina. Jesteśmy świadomi, że skupienie się na zrównoważonym rozwoju zapewni opiekę nad tą ziemią dla przyszłych pokoleń.

Dolina Waihopai nie jest miejscem, na które się natkniesz.
Ukryci w głębi Dolin Południowych, dzielimy Waihopai z międzynarodową stacją komunikacji satelitarnej, dla której terroir jest idealny również do szpiegowania. To intrygująca część świata, do skosztowania i odkrycia zapraszamy…
Wyobraź sobie krainę tak skandalicznie piękną, krainę otoczoną przez strzeliste Alpy Południowe i oszałamiające Marlborough Sounds, rozległą sieć przybrzeżnych dróg wodnych, półwyspów i wysp położonych na połyskującym oceanie.

Podążaj wzdłuż długiej, zielonej doliny dorzecza Wairau, suchych wzgórz i równin aluwialnych, a dotrzesz do serca regionu winiarskiego Marlborough.

Dodaj do tego gorące, słoneczne dni i chłodne noce, czyli klimat, który sprawił, że Maorysi nazwali ten obszar „miejscem z dziurą w chmurze”. Wynik tego wyjątkowego klimatu i topografii? Winorośl dojrzewająca w słońcu jak nigdzie indziej na ziemi. Synergia tak dobra, że ​​niemal można ją poczuć; smaki Marlborough przenikają do naszego wina.

Wyświetlanie jednego wyniku