Darmowa dostawa od 400 PLN

Jolly

Wyczyść filtry

Popularne produkty

 • Kawa Jolly Caffe Crema

  122,00 

  Kawa Jolly Caffe Crema

  Jolly Caffe CREMA 1 kg kawa ziarnista

  Jolly Caffè – 50 lat służby prawdziwemu Espresso – włoskiemu dziedzictwu narodowemu. Palarnia powstała w roku 1953 we Florencji, przez lata wierna filozofii jakości. Jolly Caffe drobiazgowo kontroluje każdy etap produkcji kawy, począwszy, od jakości kontraktowanego ziarna, warunki obróbki, proces palenia, chłodzenia i mieszania. Używana kawa pochodzi 12 uznanych regionów geograficznych uprawy kawy. Każdy gatunek jest oddzielnie wypalany, aby wydobyć najbardziej wartościowe cechy swojego gatunku, po wypaleniu następuje chłodzenie zimnym powietrzem, proces droższy i długotrwały, pozwala uzyskać zdecydowanie lepsze efekty niż chłodzenie wodne.

  Jolly Caffe była pierwszą palarnią, która uzyskała oficjalny certyfikat Istituto Internazionale Assaggiatori Caffè (Coffee Tasters International Institute).

  122,00 

Dekanter.pl – Obwiniaj się do Woli !

Promocje

Zapisz się do newslettera!

NEWSLETTER www.dekanter.pl umożliwia automatyczne otrzymywanie informacji związanych z działalnością sklepu stacjonarnego i witryny Dekantera. Przez zapisanie się do newslettera wyrażasz zodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (więcej w RODO) i na Regulamin newsletteru.